Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet ŞENER, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Doç. Dr. Mehmet ŞENER, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e hayırlı olsun temennisinde bulunarak, NKÜ ailesinin parçası olmaktan gurur duyduklarını ifade etti ve planlanan projeler hakkında bilgi paylaşımında bulundu.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin yücelip yükselmesi için tüm NKÜ ailesine çok görev düştüğünü ifade ederek “Bunun için üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...