Üniversitemiz Ziraat Fakültesi, Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Korkmaz BELLİTÜRK editörlüğünü yaptığı “Fertilizers and Their Efficient Use in Sustainable Agriculture” ve “Değişebilir Bir Dünyada Sürdürülebilir Tarım Yönetimi” isimli iki uluslararası kitabı, Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e takdim etti.
Doç. Dr. Korkmaz BELLİTÜRK, editörlüğünü gerçekleştirdiği uluslararası iki kitap hakkında Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e bilgilendirmelerde bulundu.
Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin dinamik bir eğitim kurumu olmasının doğal bir sonucu olarak uluslararası çalışmalara büyük önem verdiğini kaydederek Doç. Dr. Korkmaz BELLİTÜRK’ü çalışmalarından dolayı tebrik etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...