Çorlu Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ercan BULUŞ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Doç. Dr. Ercan BULUŞ, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ailesinin bir parçası olmaktan kıvanç duyduklarını ve Üniversitemizin şehre, bölgeye ve ülkemize en yüksek katkıyı yapması için çalıştıklarını ifade etti.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Hep birlikte uyum içinde çalışıp, yarınlarımızın sahibi gençlerimiz için başta Üniversite-Sanayi işbirliği sayesinde yaratılan staj, istihdam ve kariyer imkânları olmak üzere bölgenin sunduğu tüm fırsatları değerlendirmeliyiz” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...