Üniversitemiz Sağlık Yüksekokulu, Tıp Fakültesi Endokrin, Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı ve Diyabet Hemşireliği Derneği işbirliği ile 17 Kasım 2017 tarihinde Saat:09.00’da Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Konferans Salonunda “Diyabet Farkındalık Sempozyumu” düzenlenecektir.
Davetiye için tıklayınız
Afiş için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...