Antalya’da düzenlenen Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Avrupa Milli Takım Seçmeleri’nde Türkiye 2.’si olan Adamjan Kozhanazar ve Bartın’da düzenlenen Üniversiteler Arası Türkiye Tekvando Şampiyonası Büyük Bayanlar Türkiye 3.’sü H. Nur Ersoy, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’i makamında ziyaret etti.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, Üniversitemiz öğrencileri arasında Milli Takıma girmeye hak kazanan ilk sporcumuz olan Ziraat Fakültesi Toprak Bölümü öğrencisi Adamjan Kozhanazar ve Tekvando dalında Üniversitemizi temsil ederek 3. olan Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölümü öğrencisi H. Nur Ersoy’u kutlayarak, başarılarının devamını diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...