Depreme karşı hazırlık ve farkındalık kapsamında, tüm akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimiz 27 Şubat 2023 Pazartesi günü Saat 09:30-17:00 tarihlerinde Rektörlük Binası önünde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Deprem Simülasyon Tırını ziyaret edebilir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...