Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi, Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü, Türk-Alman Öğrenci Topluluğu çatısı altında, Tarabya Alman Kültür Merkezi bursiyeri çağdaş edebiyat yazarı Lucy FRICKE' yi ağırladı.
Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen etkinlikte Bayan FRİCKE, "TÖCHTER" isimli romanına ilişkin yaptığı okuma çalışması ile bölüm öğrencilerimiz tarafından büyük beğeni topladı. Öğrencilerimiz tarafından kendisine yöneltilen soruları büyük bir keyif ile yanıtlayan Fricke, üniversitemizden güzel anılar ile ayrıldığını belirtti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...