Üniversitemiz Ziraat Fakültesi’nin 4 akademik personeli COVID-19 testleri yapmaya yetkili tek laboratuvar olarak hizmet vermeye başlayan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Tıbbi Mikrobiyoloji Laboratuvarında görevlendirildi.
Ziraat Fakültesi'nin moleküler analizlerde tecrübeli personelleri Covid-19 salgını kapsamında teşhis amaçlı PCR analizlerine destek vermek üzere gönüllü olarak görev yapıyor.
Tıp Fakültesindeki görevlerine başlayan Tarımsal Biyoteknoloji Bölümünden Arş. Gör. Dr. Raziye IŞIK, Arş. Gör. Eyüp Erdem TEYKİN ve Arş. Gör. İbrahim UZ ile Bahçe Bitkileri Bölümünden Arş. Gör. Nihan ŞAHİN' e Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Ailesi olarak başarılar diliyoruz.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...