Üniversitemiz Sosyal Yaşam Merkezi Binası 1. katında bulunan Öğrenci Yemekhanesinde 1 Ekim 2020 Tarihinden itibaren Covid-19 kuralları ve alınan önlemler kapsamında idari, akademik ve sürekli işçi olarak çalışan personelimize yemek hizmeti verilmeye başlanacaktır. Personellerimiz sosyal mesafe, maske kullanımı, hijyen kuralları ve ortamda alınan çeşitli tedbirlere uyarak yemekhanemizi kullanmaya devam edebileceklerdir. Yemekhanemize salgın önlemleri nedeniyle Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi personeli olmayan kişiler alınmayacaklardır.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...