Cezayir Mouloud Mammeri Üniversitesi Biyoloji ve Agronomi Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. El-Heıt Kaddour, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek'e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek bu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken, iki üniversite arasında gerçekleştirilebilecek bilimsel işbirlikleri hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Prof. Lounaci Abdelkader, Üniversitemiz imkanları, alt yapısının gelişmişliği ve bölgeye olan katkılarının güçlü olduğunu kaydederek, iki üniversite arasında Erasmus anlaşması yapılması için çalışmaların devam ettiğini belirtti.
Ziyarette Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Elman Bahar da bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...