Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektör Yardımcısı ve NKÜ Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici A.Ş. Genel Müdürü Prof. Dr. Bülent EKER, TC Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Tekirdağ İl Müdürü Fahrettin AKÇAL, Tekirdağ ilinde faaliyet gösteren 13 Organize Sanayi Bölgesi (OSB) müdürleri ve NKÜ Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Barış KOCABIYIK’ın katılımlarıyla Türkiye’de normalleşme sürecinde bölgedeki OSB’lerin firmaları ile yürüteceği “COVİD-19 Önleme Protokolleri Bilgilendirme” sunumu gerçekleştirildi.
Bu uygulama ülkemizde bu amaçla yapılan ilk telekonferans şeklindeki toplantı olup ilgi düzeyi yüksek olmuştur.
Bu süreçte yapılabilecek çalışmalar hakkında Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Bülent EKER’in gerçekleştirdiği sunumun ardından, karşılıklı görüş alışverişi ve önerilerde bulunulmasının ardından toplantı tamamlanmıştır.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...