Üniversitemiz Ziraat Fakültesi ile Büyükçekmece Belediyesi arasında “Tarımsal Eğitim Programı İşbirliği” projesinin imza protokolü gerçekleştirildi.
Protokol imza törenine Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent EKER, Büyükçekmece Belediyesi Başkanı adına Başkan Yardımcısı Dr. Rıza Evren KILCI, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sezen ARAT, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Murat TAŞAN, Büyükçekmece Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Alper AYDIN, Büyükçekmece Belediyesi Tarım Şefi Ziraat Mühendisi Gözde GÖÇMEN ÖZTÜRK katıldılar.
Büyükçekmece Belediyesi ile tarımsal eğitim programı işbirliği protokolü çerçevesinde Ziraat Fakültesi öğretim üyeleri tarafından tarımsal (bitkisel üretim, hayvansal üretim, bitki koruma, tarım makineleri, tarımsal yapılar ve sulama, tarımsal biyoteknoloji, toprak bilimi ve bitki besleme, tarım ekonomisi, gıda bilimi ve teknolojisi) konularda hazırlanacak eğitim programları ile bölge çiftçilerine, yatırımcılara ve genç girişimcilere teorik ve uygulamalı eğitimler verilmesi öngörülmektedir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...