Tekirdağ Bulgaristan Göçmenleri Derneği Başkanı Kemal ÖZTÜRK, Yönetim Kurulu Üyeleri İlhan GÜNEŞ ve Sezgin KARAALİ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Kemal ÖZTÜRK, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin Batı Trakya, Rumeli ve Balkanlara yönelik çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek Rektör Prof. Dr. ŞAHİN’e çalışmalarında başarılar diledi.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de nazik ziyaretleri için Kemal ÖZTÜRK’e teşekkür ederek “Bir Balkan ve Rumeli Üniversitesi olarak Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’ni daha iyi yerlere getirmek adına var gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz” şeklinde konuştu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...