Türkiye Boks Federasyonu tarafından 18-25 Eylül tarihleri arasında Zonguldak’ta düzenlenen Büyük Bayanlar Türkiye Boks Şampiyonasına Tekirdağ ilini temsilen katılan Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) öğrencisi Yasemin GAYIR 3.olup bronz madalya kazandı.
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi olarak başarılarından dolayı Boks Antrenörü Hasan KIYAK ve madalya kazanan öğrencimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...