Biyoteknoloji Topluluğu tarafından 14 Mart 2016, Pazartesi günü, saat 13.30’da Ziraat Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenecek olan “Biyoteknoloji Kariyer Günleri” kapsamında farklı alanlarda iş imkanı bulmuş Tarımsal Biyoteknoloji Bölüm mezunlarından Zir.Müh. Gözde ER, Zir.Müh. Harun Sami ÇİFTÇİ, Zir.Müh. Merve Nur ÖZ ve Zir.Müh. Umut ÖZER’in ve ALGEN BİYOTEKNOLOJİ’den Arif ANSIZ’ın seminerlerine davetlidir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...