Üniversitemizin Çorlu Mühendislik Fakültesi Biyomedikal Mühendisliği Bölümü son sınıfı öğrencilerinin bitirme projeleri ile başvurdukları TÜBİTAK 2209/A - Üniversite Öğrencileri Yurt İçi Araştırma Projeleri Destek Programı tarafından 10 öğrencimizin içinde yer aldığı 5 farklı proje desteklenmeye hak kazandı.
Öğrencilerimizin öncelikle kendilerini, ailelerini ve proje danışmanları Doç.Dr. Betül Taşdelen ve Öğr.Gör.Dr. Ertuğrul Karakulak’ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...