Üniversitemiz Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Biyotek Topluluğu öğrencileri tarafından İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'ne teknik gezi düzenlendi.
Topluluk Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Ertuğrul KARAKULAK koordinasyonunda gerçekleşen teknik gezide hastanenin Klinik Mühendislik Biriminin işleyişi, çeşitli birimlerdeki cihazlar ve hastane teknik altyapısı öğrencilerimiz tarafından incelendi.
Gezi kapsamında Hastane Koordinatör Başhekimi Prof. Dr. Nurettin YİYİT, öğrencilere hastanenin işleyişiyle ilgili bilgi verdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...