Üniversitemiz Psikolojik Danışmanlık Birimi’nin çalışmaları kapsamında Psikoloji Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Hilal Karabulut tarafından Üniversitemize kayıtlı birinci sınıf öğrencilerinin üniversite yaşamına uyumunu desteklemeyi hedefleyen grup çalışmaları gerçekleştirilecektir. Grup çalışmaları güz döneminin sonuna kadar 8 hafta boyunca Perşembe günleri 15.30-17.20 saatleri arasında devam edecektir. Grup çalışmalarına katılmak isteyen öğrencilerin belirlenmesi için 25 Ekim 2018 Perşembe günü Fen Edebiyat Fakültesi 327 Nolu derslikte saat 15.30’da tanıtım toplantısı yapılacaktır.
Afiş için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...