İşkadını ve Yazar Ayşen Zamanpur, Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme ve Girişimcilik Topluluğunun organize ettiği “Bir Girişimcilik Örneği Silk and Casmire” konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı.
Rektörlük Konferans Salon’da gerçekleştirilen konferansa Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet İstanbulluoğlu, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ertuğrul Üstün Geyik, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.
Açılış konuşmasını gerçekleştiren Prof. Dr. Ahmet İstanbulluoğlu, Kadınlar Gününün yaklaştığına dikkati çekerek, kadınların iş hayatına atılmasının önemine vurgu yaptı. Prof. Dr. İstanbulluoğlu, “Cumhuriyetimizin kuruluşunun ilk yıllarından bu güne gerek eğitim alanında gerekse iş hayatında kadınların sayısının artması ülkemizin gelişmişlik düzeyinin arttığının önemli bir göstergesidir” dedi.
Ayşen Zamanpur, “Bir Girişimcilik Örneği Silk and Casmire” konulu verdiği konferansta ilk önce, dinleyicilere iş yaşamındaki deneyimlerini anlattı. Zamanpur, “Diğer insanların eleştirdiği, ancak sizi öne çıkartacak olan kişisel özelliklerinize sıkı sıkı sarılın. Toplumun akışına uymayın. Kişisel özellikleriniz ile farklı yoldan gidin” sözleriyle gençlere başarılı olmanın ipuçlarını verdi.
Karşılıklı soru-cevapların ardından konferans sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...