Üniversitemiz Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından “Bilgi Güvenliği ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) Farkındalık Semineri” düzenlendi.
Rektörlük Konferans Salonunda Certby- Siber Güvenlik Laboratuvarı Yetkilisi Muhammed ÖZTEMUR tarafından idari personele yönelik verilen seminerde “Bilgi Güvenliği Farkındalığı” ve “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” geniş hatlarıyla incelendi.
Bilgi güvenliğinde üç unsurun önemine dikkat çeken ÖZTEMUR, bunların gizlilik, bütünlük ve erişebilirlik olduğunu dile getirerek bilginin tüm ticari işletmeler ve kurumlar için değerli bir kaynak olduğunu ve bu nedenle tüm tehdit ve tehlikelere karşı en uygun şekilde muhafaza edilmesi gerektiğini söyledi.
ÖZTEMUR’un konuya ilişkin soruları cevaplamasıyla program son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...