Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen "Bilgi Güvenliği Farkındalık Eğitimi" konulu eğitim 08.09.2022 Perşembe günü 10.00-12.00 saatlerinde REKTÖRLÜK KONFERANS SALONUNDA yapılacaktır. I.oturuma katılamayan personellerimiz için 14.00-16.00 saatleri arasında eğitim tekrarlanacaktır. Eğitime Merkez Kampüs Yerleşkesinde bulunan tüm idari personelimizin katılımı zorunludur.
Afiş için tıklayınız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...