Üniversitemiz Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Sercan GÜLAY'ın babası Suat GÜLAY vefat etmiştir. Cenaze namazı 04.02.2023 Cumartesi günü öğle namazına müteakip Hayrabolu Çarşı Camii'nde kılınacak ve cenazesi Hayrabolu Şehir Mezarlığına defnedilecektir.
Merhuma Allah'tan rahmet, Hocamıza ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...