Üniversitemiz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı Öğretim Üyesi Doç. Dr.Turğay ÖNTAŞ'ın annesi Muazzez ÖNTAŞ, 25.11.2021 tarihinde vefat etmiştir. Cenazesi 26.11.2021 Cuma (bugün) öğle namazına müteakip Sivas ili Ulaş Mezarlığına defnedilecektir.
Merhumeye Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...