Üniversitemiz Çorlu Mühendislik Fakültesi Biyomedikal Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkanı Doç.Dr.Betül Taşdelen'in annesi Nekibe Dinçer vefat etmiştir. Cenazesi 29 Ağustos 2016 Pazartesi (bugün) İstanbul Çapa Odabaşı Camii'nden ikindi namazına müteakip kaldırılacaktır.
Merhumeye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...