Üniversitemiz Kurum Arşiv Birimi Sorumlusu Öğr.Gör. Seval Aktaş'ın ve Şarköy Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr.Gör. Savaş Aktaş'ın babaları Mehmet Aktaş vefat etmiştir. Cenazesi 17 Nisan 2015 Cuma günü Cuma namazına müteakip Şarköy' de defnedilecektir.
Merhuma Allah' tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...