Tekirdağ Bağcılık Araştırma Enstitüsü Müdürü Mehmet Ali KİRACI ve Müdür Yardımcısı Onur ERGÖNÜL, Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Bağcılık Araştırma Enstitüsü Müdürü Mehmet Ali KİRACI, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin başarılarını büyük bir beğeni ile takip ve takdir ettiklerini belirtti.
Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, kurumlar arası işbirliğinin önemine değindi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...