Üniversitemiz ve Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu’nun işbirliği ile Bayan-Erkek Voleybol Takımları Süper Lige Yükselme Müsabakaları Açılış töreni 14 Mayıs tarihinde Üniversitemiz Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi.
Törene, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Osman Tatlısu, müsabakalarda yarışacak olan üniversitelerin voleybol takımları ile öğrenciler katıldı.
Müsabakaların açılış töreninde konuşan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, “İyi oynayan kazansın. Bu müsabakaların centilmence geçmesini diliyorum” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...