Batı Trakyalılar Öğrenci Derneği Başkanı Özkan HAŞİM, İsmail HALİLBAŞI ve dernek yönetim kurulu üyeleri, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i ziyaret etti.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, başta uluslararası öğrencilerle ilgili olmak üzere öneri ve beklentilere dair karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretçiler Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e hayırlı olsun temennisinde bulunarak çiçek takdiminde bulundular.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, Balkanları ve hatta ötesini, bir Dünya Üniversitesi olmayı hedefleyen Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin uluslararası öğrencileri çok önemsediğini belirtti ve her daim yanlarında olduklarını ifade etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...