Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Av. Necmettin HÜSEYİN, Teşkilat Başkanı Musa YURT, Üsküdar Şube Başkanı Hasan KÜÇÜK, Tekirdağ Temsilcisi Özkan HAŞİM, Batı Trakya Türklerinden Sadettin MUSTAFA, Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Mümin ŞAHİN’i makamında ziyaret etti.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Başkan Av. Necmettin HÜSEYİN Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin sosyal, kültürel ve bilimsel projelerindeki çalışmaları yakından takip ettiğini belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyarette, Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof.Dr. Murat DEVECİ ve Üniversitemizin uluslararası öğrencileri de bulundu.
Rektör Prof.Dr. Mümin ŞAHİN gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Öğrencilerimizin eğitim, öğretim yılı boyunca onlara her türlü desteği sağlama konusunda çalışmalarımızı yapmaktayız. Öğrencilerimizin mezuniyet sonrası da eğitimlerini en iyi şekilde almaları konusunda onlara yardımcı olabilmek öncelikli hedeflerimizdendir” sözlerini kaydetti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...