Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 2017-2018 Akademik Yılı Kültürel Etkinlikler Programı kapsamında Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuarı Balkan Senfoni Orkestrası tarafından bir konser verildi. Konsere sanatseverler büyük ilgi gösterdi.
Üniversitemiz Rektörlük Konferans Salonunda gerçekleştirilen konsere Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal, Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Müdürü Yrd. Doç. Dr. Arda Göksu, akademisyenler ve öğrenciler ile Tekirdağlı sanatseverler katıldı.
Şefliğini Doç. Ahmet Hamdi Zafer’in yaptığı Balkan Senfoni Orkestrası, yerli ve klasik batı müziğine ait sevilen eserleri seslendirirken, izleyenler orkestraya alkışlarıyla eşlik etti.
Konser sonunda Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müdürü ve Orkestra Şefi Doç. Ahmet Hamdi Zafer’e günün anısına teşekkür belgesi ve çiçek takdim edildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...