Bahçeşehir Koleji Trakya Bölge Koordinatörü Sevtap Engin, Tekirdağ Kampüsü Müdürü Vedat Güngör ve Kurumsal İletişim Uzmanı Ferah Çokluk Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Bahçeşehir Koleji temsilcileri kurumlarını tanıtarak Prof. Dr. Osman Şimşek’e bilgi verdi.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Tekirdağ’da hizmet verecek olan Bahçeşehir Kolejine hayırlı olsun dileklerini iletti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...