Üniversitemizce düzenlenen Uluslararası Bahar Şenlikleri kapsamında 15-16-17 Mayıs 2012 tarihlerinde stand açmak isteyenler Rektörlüğümüz sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na 0(282) 250 16 00 nolu telefondan yada şahsen başvurabilirler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...