Üniversitemizce düzenlenen Bahar Şenlikleri kapsamında 21-22-23 Mayıs 2013 tarihlerinde stand açmak isteyenler Rektörlüğümüz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na 0 (282) 250 16 09 nolu telefondan ulaşabilir ya da şahsen başvurabilirler.
Gerekli evrak listesine ulaşmak için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...