Özel yetenek sınavıyla bu yıl ilk kez öğrenci alan Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) öğrencilerine, üniversiteye uyum sürecini hızlandırmak, bölümlerini tanıtmak, sosyal ve kültürel olanaklar hakkında bilgi vermek amacıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Bu yıl il kez düzenlenen programda Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Müdürü Doç.Dr. İlker Özmutlu, Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Şıhmehmet Yiğit, Öğretim Görevlisi Sercan Öncen, Okutmanlar Tekin Öztürk ve Serkan Aydın ile Yüksekokul Sekreteri Tolga Arslan, öğrencilere üniversite yaşamı, yönetmelikler, idari ve akademik konular hakkında bilgi verdi.
Üniversitemize yeni katılan öğrencilere başarı dileklerinde bulunulan program, öğrencilerin karşılıklı görüş alışverişi ile son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...