Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencisi Sude Bulut, 11-22 Mayıs’ta Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’de düzenlenen 4.İslami Dayanışma Oyunları’nda Teakwondo dalında şampiyonu oldu.
Besyo Öğrencisi Milli Teakwondocu Sude Bulut, 4.İslami Dayanışma Oyunları’nda Teakwondo dalında 73 Kg kategorisinde Ülkemizi ve Üniversitemizi başarıyla temsil etmiş ve bayrağımızı dalgalandırmıştır.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...