Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) öğrenci seçmeleri yoğun ilgi gördü.
BESYO, özel yetenek sınavı neticesinde başvuru yapan 696 adaydan Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümüne 57 öğrencisini seçti.
Seçmelerde Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. İhsan Soysal ve Prof. Dr. İsmail Yılmaz sınav alanına gelerek incelemelerde bulundu. Rektör Yardımcıları Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrenci seçmelerinde birbirleri ile yarışan gençlere başarılar diledi.
Toplam 50 öğrencinin alınacağı Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü seçmelerine 597 erkek, 99 bayan toplam 696 aday başvurdu. Merkez Kampus alanı içinde bulunan Spor Kompleksi Kapalı Spor Salonu’nda yapılan ve sınav komitesince izlenen seçmeler aynı zamanda kameralar tarafından da kayıt altına alındı. 3 gün süren seçmelerde adaylar, Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencisi olabilmek için voleyboldan basketbola, atletizimden futbola pek çok alanda ter döktü.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...