Özel yetenek sınavıyla öğrenci alan Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) öğrencilerine, üniversiteye uyum sürecini hızlandırmak, bölümlerini tanıtmak, sosyal ve kültürel olanaklar hakkında bilgi vermek amacıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Müdürü Doç.Dr. İlker Özmutlu, Müdür Yardımcıları Serkan Aydın ve Yrd. Doç. Dr. Arif Kaan Eroğlu, Yrd. Doç. Dr. Gözde Ersöz, Yrd. Doç. Dr. Umut Canlı ile Yüksekokul Sekreteri Tolga Arslan, öğrencilere üniversite yaşamı, yönetmelikler, idari ve akademik konular hakkında bilgi verdi.
Üniversitemize yeni katılan öğrencilere başarı dileklerinde bulunulan program, öğrencilerin karşılıklı görüş alışverişi ile son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...