2012 yılında kurulan ve 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılında Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümüne ilk öğrencilerini almaya başlayan Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) birincileri Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek tarafından makamında kabul edildi.
Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’na Özel Yetenek Sınavı ile giren ve elde ettikleri başarılı skorlarla Erkeklerde birinci olan Ferhat Kantemür ve Bayanlarda birinci olan Kardelen Elmas, BESYO Müdürü Doç. Dr. İlker Özmutlu ve Yüksekokul Sekreteri Tolga Arslan ile birlikte Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’i makamında ziyaret etti.
Ziyarette, üstün başarı göstererek Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’na en iyi derecelerle yerleşen öğrencilerimize, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ve BESYO Müdürü Doç. Dr. İlker Özmutlu tarafından hediye takdim edildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...