Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde bulunan Ayçiçeği Çocuk Evinin minik öğrencileri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını pasta keserek kutladı.
Üniversitemiz Rektör Yardımcı Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Öğretim Görevlisi Serkan AYDIN, Ayçiçeği Çocuk Evi Müdürü Yıldız Nur YILMAZ ve kreş öğretmenlerinin katıldığı etkinlikte Cumhuriyet Bayramı coşkusu yaşandı.
Rektör Yardımcı Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI, bu tür etkinliklerin anaokulu öğrencilerinin cumhuriyet bilinci kazanmasında çok önemli rol oynadığını vurguladı.
Etkinlik pasta kesimi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...