Üniversitemiz Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından Ayçiçeği Anaokulu öğrencilerine yönelik olarak akıllı tahta ve cep telefonu uygulaması aracılığı ile Almanca dijital mikro ders uygulaması çalışması gerçekleştirildi.
Öğrencilerin eğlenceli vakit geçirdiği etkinliğe ana okulu öğretmenleri ve Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden gönüllü öğretim üyeleri destek vermiştir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...