Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekan Vekili ve aynı zamanda Tarımsal Biyoteknoloji Bölüm Başkanı Prof.Dr.Sezen ARAT tarafından TÜBİTAK UFUK 2020 çerçevesinde "2028- Ağlara Üyelik Desteği" programına sunulan Ziraat Fakültesi ve Veteriner Fakültesi öğretim üyelerinin katılımcı olduğu proje kabul edilmiştir.
Ağlara Üyelik Desteği ile Avrupa Birliği Çerçeve Programları (AB ÇP) kapsamında sunulan proje önerilerine dahil olunması ve AB ÇP önceliklerinin belirlenmesinde söz sahibi olunması amaçlanmaktadır.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...