Üniversitemiz Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Bölümü I ve II. sınıf öğrencileriyle birlikte atık dönüşümü ve yeniden kullanım kavramlarına dikkat çekmek üzere bir kampanya başlatılmıştır.
Bu amaçla Üniversitemiz kantinlerinden atık olarak toplanan karton bardaklar ile bir mimarlık pavyonunun (sergileme mekânının) yapılması planlanmaktadır.
Üretilecek sergileme mekânı Süleymanpaşa Belediyesi'nin de desteği alınarak kent halkının çevre konusunda farkındalığını arttırmak amacıyla Dünya Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında Haziran ayında kent ortamında sergilenecektir. Sergi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi'nin de desteğiyle Üniversite genelinde katılıma açıktır.
Atık bardak toplama Kampanyası Mayıs ayının sonuna dek toplanacaktır.
Afiş için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...