Atatürkçü Düşünce Derneği Tekirdağ Şubesi Disiplin Kurulu Başkanı Necdet MERCANOĞLU ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fazlı ERTEKİN, Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Mümin ŞAHİN’ e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Karşılıklı görüş alışverişinin bulunulduğu ziyarette Başkan Necdet MERCANOĞLU ve Başkan Yardımcısı Fazlı ERTEKİN, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ e görevinde başarılar dileyerek dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör ŞAHİN, kurumlar arası iletişimin önemini vurguladı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...