Mimar ve işverenin kamusal sorumluluklarını göz önünde bulundurarak, nitelikli mimari uygulamaların ön plana çıkarılmasına destek olan, işverenleri onurlandırmak amacıyla ilk kez 2005 yılında verilen Arkitera İşveren Ödülü bu yıl 7. kez sahibini buldu.
Kamu ve özel sektör olmak üzere iki kategoride sunulan ödüllerin yanında 2 adet de Seçici Kurul Teşvik Ödülü verildi.
Üniversitemiz Merkezi Derslikler ve Laboratuvarlar binası projesiyle, Arkitera işverenler ödülüne layık görüldü.
Üniversitemiz adına Yapı İşleri Daire Başkanı M.Haluk Özbek, Binayı tasarlayan ofislerden İTÜ Mardint adına Doç. Dr. Yüksel Demir ile PAB Mimarlık Tasarım’dan Ali Eray, Burçin Yıldırım ve Pınar Gökbayrak törene katıldılar.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...