Üniversitemiz Fotoğraf Topluluğu ile Tekirdağ Fotoğraf Sanatı Derneği (TEFSAD) işbirliğiyle, Fen Edebiyat Fakültesi Fuaye Salon’da “Anıtkabir Fotoğrafları Sergisi” izleyicilerin beğenisine sunuldu.
“Anıtkabir Fotoğrafları Sergisi”nin açılışında Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal, TEFSAD Başkanı Mehmet Çevik, akademisyenler ile öğrenciler bulundu.
Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal, serginin açılmasında emeği geçen fotoğraf sanatı gönüllülerine tebrik ederek, fotoğraflarıyla katkı verenlere teşekkür belgesi takdim etti.
Anıtkabir fotoğraflarından oluşan 45 fotoğraf, 21 Kasım’a kadar gezilebilecek.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...