Angel Kanchev Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Mihail Iliev ve Yabancı Öğrenciler Bölüm Başkanı Assoc. Prof. Krasimir Martev Üniversitemiz Muratlı Meslek Yüksekokulu’na ziyaret gerçekleştirdi.
Ziyaret sırasında iki üniversite arasında öğrenci ve öğretim elemanları değişim programları ile birlikte üretilecek ortak projeler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.
Rektör Yrd. Prof. Mihail Iliev, lisans tamamlamak isteyen öğrencilere Angel Kanchev Üniversitesini tanıttı.
Muratlı Meslek Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Nurşen Öntürk, yüksekokul hakkında bilgi vermesinin ardından günün anısına Prof. Mihail Iliev ve Prof. Krasimir Martev’e plaket takdim etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...