Anadolu Gençlik Derneği Tekirdağ Şube Üniversite Komisyonu Başkanı Emre TANRIVERDİ ve teşkilat yönetimi, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ e nezaket ziyaretinde bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Emre TANRIVERDİ ve beraberindeki heyet, Rektör Prof.Dr. Mümin ŞAHİN’ e görevinde başarılar dileyerek teşkilatın çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Karşılıklı görüş alışverişinin bulunulduğu ziyarette Rektör ŞAHİN gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek öğrencilere akademik hayatlarında ve teşkilat çalışmalarında başarılar diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...