Üniversitemiz Fen-Edebiyat Fakültesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü ve İstanbul Goethe Enstitüsü iş birliği ile Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencilerine yönelik olarak Fen-Edebiyat Fakültesi dil laboratuarlarında yabancı dil olarak Almanca Çalıştayı düzenlendi.
Çalıştayda İstanbul Goethe Enstitüsü'nde görevli iki eğitmen ve çalıştaya katılmak üzere aynı enstitünün Almanya'dan davet ettiği üç eğitmen görev aldı. Çalıştayda yaratıcı yazma, özgür şiir yazımı, yabancı dil öğrenirken müzik, şarkı sözü yazma ve seslendirme konularında toplam 8 oturum gerçekleştirildi.
Oturumlar sayesinde üniversitemizde yabancı dil eğitimi alan öğrenciler gerçek anadil konuşucuları ile aktiviteler yapıp öğrendikleri dili kullanma imkanları buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...