Üniversitemiz Francofolie Topluluğu tarafından 20 Mart 2014 Perşembe günü 14:00 – 16:00 saatleri arasında Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi konferans salonunda Muğla Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Ali Osman Gündoğan tarafından “Albert Camus ve Varoluşçuluk” adı altında konferans gerçekleştirilecektir.
Tüm akademik, idari personelimiz ve öğrenciler davetlidir.
Afiş için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...