Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent EKER başkanlığında yapılan Akademik Yükseltme ve Değerlendirme Kurulu (AYDEK) toplantısına, Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ, Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI ve kurul üyeleri katıldı.
Toplantıda, Üniversitemiz bünyesinde açılan çeşitli akademik kadrolara başvuran adayların dosyaları AYDEK tarafından incelenmiş ve yönetmeliğe uygun görülenler tespit edilerek aday dosyalarının hakemlere gönderilmesine karar verilmiştir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...